Akce ! SLEVA 40% na veškeré zboží, které je skladem! Akce platí do odvolání.

O nás

Historie firmy sahá do roku 2004, kdy jsme pod hlavičkou fyzické osoby Tomáš Worek začali poskytovat profesionální úklidové a pomocné práce. Našich služeb od té doby opakovaně využívají významné firmy, státní instituce i samotné domácnosti. V roce 2008 se právní forma a název společnosti změnila na Rotto, spol. s r.o..

V roce 2011 jsme naše služby rozšířili o hloubkové čištění koberců, kde disponujeme jako jedni z mála vlastní čistírnou koberců. Toto čištění můžete využít díky naším partnerským sběrnám, kde si můžete odevzdat koberec na vyčištění.

V polovině roku 2013 jsme pro Vás připravili další rozšíření služeb, a to formou ESHOPU s kancelářskými produkty, čisticími prostředky a příslušenstvím pro úklid. Tento web prošel v roce 2016 výraznými změnami a doplněním služeb pro výraznější komfort zákazníků.

Z důvodů stále vyšších požadavků zákazníků a neustálého tlaku na ceny jsme přistoupili ve spolupráci s úřadem práce k zaměstnávání OZP a OZZ. Toto řešení nám přineslo možnost poskytovat na naše služby náhradní plnění.

Ve spolupráci se společností Svět plný zábavy s.r.o. se podílíme na konání mnoha sportovních, společenských akcí a akcí pro děti.

V roce 2015 jsme založili naší dceřinou společnost Rotto EUROPE s.r.o., díky které můžeme lépe reagovat na rozvoj trhu ve spolupráci se zaměstnáváním osob OZP a OZZ.

Naše společnost je velice pružná a hledá neustále nové možnosti pro své zákazníky a partnery. Snažíme se být vždy o krok před konkurencí.

Přihlášení
Registrace

Ještě nejste registrovaní? Vytvořte si jednoduše účet zde a získejte ojedinelé výhody.

Registrace